ČNS Praha, 64. aukce

Rytíř Josef von Hammer Purgstall - poprsí zleva

Položka 2433
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Radnicky Karel, 1818 - 1901

Rytíř Josef von Hammer Purgstall - poprsí zleva, opis / socha faraona čelně, opis, egyptský zvěrokruh, Sign., měď 52mm, 72.601g, krásná patina R!