ČNS Praha, 64. aukce

IV.všesokolský slet v Praze 1901 - Čechie se lvem

Položka 2439
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Sucharda Stanislav, 1866 - 1916

IV.všesokolský slet v Praze 1901 - Čechie se lvem a vavřín. věncem, opis / 3-řádk. nápis v lip. věnci, Nesign., Punc., Ag 25mm, 7.695g, razil Pichl, pat. R!