ČNS Praha, 64. aukce

Friedrich Schmidt - stavitel vídeňské radnice 1873 -

Položka 2456
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Tautenhayn Josef, 1837 - 1911

Friedrich Schmidt - stavitel vídeňské radnice 1873 - hlava zprava, cechovní znak, opis / nápis ve věnci, opis, Sign., zlacená měď 45 mm, nep.hr., nep.rysky