ČNS Praha, 64. aukce

Šmakal - upomínka na svěcení mostu 3.9.1905 - most

Položka 2468
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Davle

Šmakal - upomínka na svěcení mostu 3.9.1905 - most, lipové lístky / 6-řádkový nápis, Sign., cín 34 mm s původním raženým ouškem, patina, téměř