ČNS Praha, 64. aukce

Šmakal - Krajinská výstava 9.10.1894 - alegorie

Položka 2469
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 4 800 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Humpolec

Šmakal - Krajinská výstava 9.10.1894 - alegorie, opis / městský znak, opis, Sign., Ag 42mm, 25.852g, nep.rysky, krásná patina