ČNS Praha, 64. aukce

Kettner - Jubilejní výstava 1888 - stojící Ceres

Položka 2470
Vyvolávací cena: 850 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Jindřichův Hradec

Kettner - Jubilejní výstava 1888 - stojící Ceres, nápis na stuze / městský znak, opis, Sign., postříbř. bronz 47mm, 29.664g, vada mater., pěkná patina, téměř