ČNS Praha, 64. aukce

Pátek - 250 let gymnasia / Národopisná výstava 1894 -

Položka 2473
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Litomyšl

Pátek - 250 let gymnasia / Národopisná výstava 1894 - pohled na město, nápis/ městský znak v kartuši, opis, Sign., Punc., Ag 32mm, 13.818g, dr.hr., vl.rys., pat.