ČNS Praha, 64. aukce

Kettner - II.okresní řemeslnicko-prům.výstava 1890 -

Položka 2480
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Poděbrady

Kettner - II.okresní řemeslnicko-prům.výstava 1890 - král Jiří Poděbradský na koni, nápis / znak v kartuši a opis, Sign., bronz 44mm, nep.hr., krásná patina