ČNS Praha, 64. aukce

Nesign. - AR upomínková medailka - anděl nad

Položka 2501
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Nesign. - AR upomínková medailka - anděl nad Průmyslovým palácem / 5-řádkový nápis ve věnci, Punc.?, Ag 21 mm s původním ouškem, ŠFP.54a, 3.487g