ČNS Praha, 64. aukce

4 Dukát 1972 (zlac.bronz) - chrám sv.Barbory v Kutné

Položka 2643
Vyvolávací cena: 40 Kč
Docílená cena: 85 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

4 Dukát 1972 (zlac.bronz) - chrám sv.Barbory v Kutné Hoře, znak, opis / pregéř při práci, repliky mincí, opis, Sign., 28mm, k.45, nep.rysky, skvrnka, patina

Zachovalost: 0/1