Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Sedmihradsko, František II. Rakoczi, 1703 - 1711
Warou - poprsí zprava, opis / alegorie osvobození, opis a 3-řádk. nápis, 1703, Sign., Ag 39mm, 18.732g, M.1262, H.5389, nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!