ČNS Praha, 65. aukce

Kolářský - desetidukát. medaile 1972 - poprsí zprava

Položka 209
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Docílená cena: 40 000 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Valdštejn, Albrecht, 1629 - 1633

Kolářský - desetidukát. medaile 1972 - poprsí zprava a opis / znak pod knížecí korunou a opis, Sign.ZK, Nepunc. (Au987), 40mm, 33.829g, k.101 R!