ČNS Praha, 65. aukce

Kolářský - desetidukátová a pětidukátová medaile 1972

Položka 210
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Docílená cena: 85 000 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Valdštejn, Albrecht, 1629 - 1633

Kolářský - desetidukátová a pětidukátová medaile 1972 - obě Sign.ZK, Nepunc. (Au987), 40mm, 34.530g, 34mm, 17.869g, spol.etue, certifikát Artia (č.412/500) R!