ČNS Praha, 65. aukce

Veteránský říšský spolek - honosný smaltov. bronzový

Položka 2101
Vyvolávací cena: 900 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky

Veteránský říšský spolek - honosný smaltov. bronzový odznak 62x72 mm, Nesign.(patrně Josef Zimbler), nepůvodní upínací patka, mírně poškozený smalt R!

Zachovalost: 1