ČNS Praha, 65. aukce

Nesign. - 350 let pobytu v Memmingenu 1980 - poprsí

Položka 212
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Docílená cena: 32 000 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Valdštejn, Albrecht, 1629 - 1633

Nesign. - 350 let pobytu v Memmingenu 1980 - poprsí mírně zprava, opis / zámek, znak, vročení a opis, Au900, 35mm, 14.912g, patina, kapsle R!

Zachovalost: Proof