ČNS Praha, 65. aukce

Lukáš - dukátová medaile 2002 - poprsí mírně zprava

Položka 213
Vyvolávací cena: 3 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Valdštejn, Albrecht, 1629 - 1633

Lukáš - dukátová medaile 2002 - poprsí mírně zprava, opis / znak pod knížecí korunou, řád Zlatého rouna, opis, Nesign., Punc., Au987, 21mm, 3.497g