ČNS Praha, 65. aukce

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu

Položka 2190
Vyvolávací cena: 900 Kč
Docílená cena: 900 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

České Budějovice - pobočka ČNS

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 29.334g, BK.7/1 (60ks) RR!

Zachovalost: Proof