ČNS Praha, 65. aukce

Oppl - 40 let pobočky 1947/1987 - renesanční dům

Položka 2191
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Česká Lípa - pobočka ČNS

Oppl - 40 let pobočky 1947/1987 - renesanční dům, znak města, dvojitý opis / portál s Turky, 4-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag925, 35.072g, BK.1A (115ks) R!