ČNS Praha, 65. aukce

L.Kozák - 700 let Plzně - J.K.Tyl 1991 - poprsí

Položka 2236
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Plzeň - pobočka ČNS

L.Kozák - 700 let Plzně - J.K.Tyl 1991 - poprsí mírně zleva, opis / divadlo, dvě masky, písmo, Sign., Ag900, 60mm, 110.567g, FM.14 (25ks), patina, etue RR!

Zachovalost: Proof