ČNS Praha, 65. aukce

Nesign. - Mezinárodní letecký meeting 1935 - letadlo

Položka 2340
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 440 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Brno

Nesign. - Mezinárodní letecký meeting 1935 - letadlo nad siluetou Brna, 4-řádk.nápis, měď 80x56 mm, patina

Zachovalost: 1