ČNS Praha, 65. aukce

M.Vitanovský - 100 let úmrtí Prof.J.L.Píče 2011 -

Položka 2342
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Mšeno

M.Vitanovský - 100 let úmrtí Prof.J.L.Píče 2011 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / městský znak, písmo, Sign., Punc., patinov. Ag 40mm, 34.001g, etue