ČNS Praha, 65. aukce

Šantrůček - odhalení pomníku králi Jiřímu 1896 -

Položka 2344
Vyvolávací cena: 650 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Poděbrady

Šantrůček - odhalení pomníku králi Jiřímu 1896 - pomník zleva lipové ratolesti, opis / znak města v kartuši, opis, Sign., měď 52mm, hrany, škr., patina