ČNS Praha, 65. aukce

Bratřím Čechům americkým k milé upomínce 1885 -

Položka 2347
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Praha

Bratřím Čechům americkým k milé upomínce 1885 - Národní divadlo, český opis / znak USA, český opis, Sign.Kříž, měď 37mm, jako Don.5018, nep.hr., patina