Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Vídeň
Společenstvo zámečníků - neudělená záslužná medaile b.l. - zámečnický mistr v dílně, znak, opis / tabulka ve věnci, opis, Nesign., bronz 50 mm, krásná patina