Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Napoleon I. a Ludvík Filip - dokončení Vítězného oblouku 1836 - portréty proti sobě, opis / Vítězný oblouk, opis, Sign.Montagny, Cu 26 mm, pěkná patina