Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Hostomice 1899 - protektor kníže Karel Schwarzenberg - 25 let trvání spolku 11.6., Nesign., cín 35 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.39, patina