ČNS Praha, 65. aukce

Praha 1870 - svěcení praporu 31.7.

Položka 2612
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Praha 1870 - svěcení praporu 31.7., Sign.Opitz-Praha, cín 33 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, hr., rysky, skvrny, patina

Zachovalost: 2/2