ČNS Praha, 65. aukce

Pichl 1895 - Jan Amos Komenský zprava

Položka 2781
Vyvolávací cena: 20 Kč
Docílená cena: 20 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské

Pichl 1895 - Jan Amos Komenský zprava, opis a nápis / královská koruna, Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm, původní ouško odstraněno, hrany, škr., patina

Zachovalost: 2/2