Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Pichl 1895 - Jan Amos Komenský zprava, opis a nápis / královská koruna, Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm, původní ouško odstraněno, hrany, škr., patina