ČNS Praha, 65. aukce

Arts Ménagers 1933 - minaret nad starým městem

Položka 2796
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Tunis

Arts Ménagers 1933 - minaret nad starým městem, nápis /2-řádkový nápis, Sign.Rischmann, na hraně značeno "FLOCON BRONZE", patin. postř. bronz 40 mm, pův.etue