ČNS Praha, 65. aukce

Španiel - střed.medaile na milenium sv.Václava 1929 -

Položka 335
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Docílená cena: 46 000 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Československo, období 1918 - 1939

Španiel - střed.medaile na milenium sv.Václava 1929 - sv.Václav na koni, andělé, vročení / stoj. sv.Václav, opis, Nesign., Punc., Au 987, 27mm, 11.998g, nep.rys.