ČNS Praha, 65. aukce

Španiel - malá medaile na 10 let ČSR 1928 (R1973) -

Položka 341
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Docílená cena: 9 500 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Československo, období 1945 - 1992

Španiel - malá medaile na 10 let ČSR 1928 (R1973) - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign., Nepunc. (Au986), 25mm, 6.989g