ČNS Praha, 65. aukce

Scharff a Tautenhayn - Stříbrná svatba 24.IV.1879 -

Položka 938
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

František Josef I. a Alžběta Bavorská

Scharff a Tautenhayn - Stříbrná svatba 24.IV.1879 - dvojportrét zprava, opis / hold Vídně císařskému páru a opis, Sign., měď 50mm, 57.208g, pěkná patina