ČNS Praha, 65. aukce

Helene Scholz - AR pam. medaile 1914 - poprsí zprava

Položka 941
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Pátek 10.4.2015, 22:00:00.

Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936

Helene Scholz - AR pam. medaile 1914 - poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, 8-řádk.nápis, Sign., Punc., Ag 55mm, 71.126g, dr.hr., nep.rys., patina R!

Zachovalost: 0/0-