ČNS Praha, 66. aukce

Sv.Václav

Položka 1008
Vyvolávací cena: 650 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Církevní medaile - české svátostky zemských patronů

Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čtvercovém orámování, Sign.K.Holan, patinované Ag987, 30mm, 12.571g R!