ČNS Praha, 66. aukce

Stříbrný zásl.kříž s korunou

Položka 1955
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Stříbrný zásl.kříž s korunou, Marko.140a, VM.2/6-A-2, I.typ (1867 - 1875), puncované Ag, Sign.Braun-Wien, původní civilní stuha R!

Zachovalost: 1/1/1