ČNS Praha, 66. aukce

Neoficiel.pam.medaile 1913 - na 150.výročí založení

Položka 2042
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Neoficiel.pam.medaile 1913 - na 150.výročí založení 58.pěšího pluku av.Salvátora, Sign.Christlbauer-Wien, bronz 37x58 mm, krásná patina, původní etue