ČNS Praha, 66. aukce

Četnictvo - miniatur.odznak

Položka 2180
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Protektorát Čechy a Morava

Četnictvo - miniatur.odznak, Nesign., zlacený bronz 13x15 mm se zkrácenou jehlicí

Zachovalost: 1