ČNS Praha, 66. aukce

Sport.výkon.odznak DRL (1935) - 3.stupeň - miniatura

Položka 2228
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Německo - III.říše

Sport.výkon.odznak DRL (1935) - 3.stupeň - miniatura, jako BB.296, Nimmergut.3317 (338), ND.6.06.04.c1, Sign.ST.&.L., bronz na jehlici, pěkná patina

Zachovalost: 1