ČNS Praha, 66. aukce

Praha 1896 - II.sjezd studentů pražské techniky z let

Položka 2383
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 700 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Pawlik František Xaver, 1865 - 1906

Praha 1896 - II.sjezd studentů pražské techniky z let 1847 - 1851, putti, okolo medailony oborů / český a německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 39mm, 23.020g