ČNS Praha, 66. aukce

Antonio Canova - medaile na příchod 19.století -

Položka 2385
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 400 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Puttinati Francesco, 1775 - 1848

Antonio Canova - medaile na příchod 19.století - poprsí zprava, opis / had stočený do kruhu, antické symboly, 3-řádk.nápis, Sign., měď 34 mm, škr., patina

Zachovalost: 0/1