ČNS Praha, 66. aukce

Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 - poprsí

Položka 2400
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Španiel Otakar, 1881 - 1955

Mikuláš Aleš - Mánes svým členům na rok 1913 - poprsí zleva, opis, Sign., patinované jednostranné Ag 20mm, 5.905g, jako OŠ.158, Nepunc., revers poškrábaný

Zachovalost: 1