ČNS Praha, 66. aukce

Záslužná medaile vídeňské akciové spol. "Donau" b.l.

Položka 2411
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Docílená cena: 15 000 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Tautenhayn Josef, 1837 - 1911

Záslužná medaile vídeňské akciové spol. "Donau" b.l. (ryté věnování z roku 1920) - alegorie, opis / věnov. ve věnci a opis, Sign., Ag 62mm, 94.020, patina R!