ČNS Praha, 66. aukce

ČVUT - Prof.Dr. Viktor Felber b.l. - poprsí zprava

Položka 2672
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Stejskal Miroslav, 1910 - 1972

ČVUT - Prof.Dr. Viktor Felber b.l. - poprsí zprava, opis / symboly tech. oborů a 3-řádkový nápis, Sign., zlac.bronz 80 mm, dr.hr., skvrnky (setřené zlacení?)

Zachovalost: 1/0