ČNS Praha, 66. aukce

AE 30mm

Položka 482
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Philippus I., Syria, Antiochia ad Orontem

AE 30mm, Rv: Hlava Tyché doprava, nahoře pes, monogr. "D-E-S-C", hvězda, jako SGI.3959, McA.977, 16.655g, vada mat., mírně kor., patina, pěkný podl. lístek

Zachovalost: -2/2