ČNS Praha, 66. aukce

AE jeton na návštěvu vídeňské mincovny 28.VIII.1770 -

Položka 837
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Leopold II. a Marie Ludovica Španělská

AE jeton na návštěvu vídeňské mincovny 28.VIII.1770 - 7-řádk. nápis, ornament / 6-řádk. nápis a ornament, Nesign., 29mm, 10.585g, H.2957, M.2017, krásná patina