ČNS Praha, 66. aukce

AE větší jeton na holdování belgických stavů 1791 -

Položka 851
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Leopold II., 1790 - 1792

AE větší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / 5-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 6.305g, Nov.K.6b, M.2231(AR), pěkná patina