ČNS Praha, 66. aukce

Wirt - Právnická fakulta vídeňské university 1792 -

Položka 858
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Leopold II., 1790 - 1792

Wirt - Právnická fakulta vídeňské university 1792 - poprsí zprava, latinský opis / 4-řádkový latinský nápis, Sign., měď 50mm, 59.542g, jako M.2254, patina