ČNS Praha, 66. aukce

Sign.SP - AR medaile Národ. olympijského výboru 1976

Položka 921
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Liechtenstein, František Josef II., 1938 - 1989

Sign.SP - AR medaile Národ. olympijského výboru 1976 - poprsí zprava, opis / emblém s knížecí korunou a olymp.kruhy, opis, Ag999, 40mm, 24.884g, patina