ČNS Praha, 66. aukce

Bodlak - AR medaile na 40 let vlády 1978 - portrét

Položka 922
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Liechtenstein, František Josef II., 1938 - 1989

Bodlak - AR medaile na 40 let vlády 1978 - portrét zleva, opis / knížecí znak pod korunou, nápis a opis, Sign., Ag 900, 32mm, 12.853g, vlas.rysky, patina