ČNS Praha, 66. aukce

Weyr a Špánek - AR silný svatební jeton 1944 - znak

Položka 934
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Schwarzenberg František a Amelie z Lobkowicz

Weyr a Špánek - AR silný svatební jeton 1944 - znak, řády a opis / znak, vročení a opis, Sign.GW, Nepunc., 24mm, 7.021g, stopa prasklého razidla